X Mikołajkowe Mistrzostwa Kłobucka w tenisie stołowym
kadra_mindek_minNasi pingpongiści – aktualni drużynowi brązowi medaliści rejonu częstochowskiego Szkolnego Związku Sportowego - nie mieli sobie równych w X mikołajkowych mistrzostwach Kłobucka zajmując wszystkie miejsca na podium; triumfował Jarosław Kilan, srebro wywalczył Kamil Wieloch a brązowy medal Norbert Konc. Nie zawiodły też dziewczęta: II m. zajęła Sylwia Bernaś a IV m. - Monika Pilarz.Impreza odbywała się 16 grudnia 2010 roku w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku, a organizatorami byli Urząd Miejski, OSiR i Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku.
Łącznie startowało w 12 kategoriach wiekowych 194 uczennic i uczniów ze szkół gminy Kłobuck. Medale, nagrody i upominki wręczali: Burmistrz Krzysztof Nowak oraz dyrektor OSiR Dariusz Suchański. Najbliższe zawody rozgrywane w Kłobuckiem ośrodku sportu to: Turniej tenisa stołowego z ok. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ,,Gramy dla Jurka Owsiaka” 7.01.2011 roku oraz turniej feryjny 21.01.2011 roku.
Do wiadomości podał Grzegorz Garbaciak