logo SZ NR 1 w Kłobucku
Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku w Halowej Piłce Nożnej
minmin_123 lutego w hali sportowej Gimnazjum w Kłobucku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w piłce nożnej halowej. W jednym dniu rywalizowały drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Reprezentacja chłopców zajęła w zawodach I miejsce wygrywając wszystkie swoje mecze i nie tracąc żadnej bramki. Natomiast dziewczęta, mimo dwóch wygranych w trzech spotkaniach, uplasowały się na III miejscu.
Turniej dziewcząt:
ZS nr 1 – ZS nr 3         1 : 0
ZS nr 1 – ZS nr 2         2 : 0
ZS nr 1 – ZS Krzepice 0 : 3
Klasyfikacja:
1.ZS Krzepice      6 pkt.
2.ZS nr 3 Kłobuck 6 pkt.
3.ZS nr 1 Kłobuck 6 pkt.
4.ZS nr 2 Kłobuck 0 pkt.
ZS nr 1 w Kłobucku: Dominika Sitek, Monika Szczęsna (IIITF), Marcelina Konieczko (IITB), Wiktoria Kopyto, Ada Folwarska, Martyna Dura (IILO), Dwornik Paulina, Kozłowska Julia, Kluba Iwona, Paurowicz Julia, Smolarz Katarzyna (ITŻ).
Turniej chłopców:
ZS nr 1 – ZS nr 3         4 : 0
ZS nr 1 – ZS nr 2         3 : 0
ZS nr 1 – ZS Krzepice 5 : 0
Klasyfikacja:
1.ZS nr 1 Kłobuck 9 pkt.
2.ZS nr 3 Kłobuck 3 pkt.
3.ZS Krzepice       3 pkt.
4.ZS nr 2 Kłobuck 3 pkt.
ZS nr 1 w Kłobucku: Górnik Tomasz, Kudroń Rafał (IVTL), Drab Kamil (IVTŻ), Turek Sebastian (IIITL), Zakrzewski Patryk (IIITŻ), Turek Damian (II TL), Pietrzak Grzegorz (IILO), Biernacki Patryk, Mońka Mateusz, Ochmański Dominik, Stargała Mateusz ( IMPS).
Opiekunowie drużyn dziewcząt i chłopców: Piotr Borowski, Wojciech Grzybowski.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr