logo SZ NR 1 w Kłobucku
Noworoczny Turniej Zrzeszenia LZS w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt
min11 stycznia w hali sportowej kłobuckiego gimnazjum rozegrany został Noworoczny Turniej Zrzeszenia LZS w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. Nasza szkoła była jednym z organizatorów imprezy, wspólnie z Powiatowym Zrzeszeniem LZS w Kłobucku i Gimnazjum w Kłobucku. Nauczycielami odpowiedzialnymi za organizację i przebieg turnieju byli: p.Piotr Borowski, p.Grzegorz Garbaciak i p.Wojciech Grzybowski oraz p.Wojciech Mastalerz (Gimn. Kłobuck). Sędzią zawodów był p.Andrzej Malina. W turnieju wystąpiły drużyny gimnazjalne z Opatowa i Łobodna oraz po dwie drużyny reprezentujące Gimnazjum w Kłobucku i ZSNr1 w Kłobucku – łącznie 6 drużyn. Fazę eliminacyjną zawodów rozegrano w dwóch grupach 3 – zespołowych systemem każdy z każdym a następnie rozegrano fazę finałową. Zwycięzcą turnieju została pierwsza drużyna ZSNr1 w Kłobucku, która pokonała w finale Gimnazjum w Opatowie. W meczu o trzecie miejsce druga drużyna ZSNr 1 w Kłobucku zwyciężyła drugą drużynę Gimnazjum w Kłobucku.
Organizatorzy przyznali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Wiktorię Musiel (Gimnazjum w Opatowie), natomiast najlepszą bramkarką Adriannę Folwarską (ZSNr1 w Kłobucku I). Każda z drużyn otrzymała dyplom oraz sprzęt sportowy – piłki nożne, najlepsze trzy zespoły turnieju zostały dodatkowo uhonorowane pucharami. Fundatorem wszystkich nagród było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku. Nagrody dla szkół wręczali: p.Anna Nowicka – dyrektor ZSNr1 w Kłobucku, p.Paweł Kotkowski – dyrektor Gimnazjum w Kłobucku oraz p. Grzegorz Garbaciak – przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Kłobucku. Naszą szkołę reprezentowały: Adrianna Folwarska, Wiktoria Kopyto, Monika Szczęsna, Dominika Sitek, Marcelina Konieczko, Martyna Dura (ZS Nr1 Kłobuck I), Emilia Wysocka, Katarzyna Smolarz, Julia Paurowicz, Julia Kozłowska, Paulina Dwornik, Patrycja Kasprzak, Natalia Grądys (ZSNr1 Kłobuck II).
Gratulacje dla dziewcząt!

Do wiadomości podał p.P. Borowski

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr