Reset:
Kontrast:
C1
C2
C3
C4
Rozmiar tekstu:
A
A+
A++
Odstępy:
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /stories/rekrutacja-obrazy/operator-obrabiarek-skrawajacych is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Operator obrabiarek skrawających - Branżowa Szkoła I Stopnia

Operator obrabiarek skrawających 722307 - Szkoła posiada własne bardzo dobrze wyposażone warsztaty, w których realizowane są dla tego zawodu zajęcia praktyczne z wykorzystaniem nowoczesnej bazy dydaktycznej, dające absolwentom szerokie umiejętności techniczne (zwłaszcza z zakresu obróbki skrawaniem z wykorzystaniem obrabiarek konwencjonalnych i sterowanych numerycznie maszyn CNC). Jest to zawód ceniony na rynku pracy.

Uczniowie zdają egzamin z jednej kwalifikacji:

  • MEC.05 Użytkowanie obrabiarek skrawających

{gallery}/stories/rekrutacja-obrazy/operator-obrabiarek-skrawajacych{/gallery}

stop-covid500.png

więcej informacji tutaj


 Plakat 1

SKP ZS Nr 1 w Kłobucku

Nasze certyfikaty, zrealizowane lub realizowane projekty oraz partnerzy

Nasza Szkoła

Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Kłobucku

ul. Zamkowa 6
42 - 100 Kłobuck

Jesteśmy tutaj

tel. / fax 34 317 22 31
34 317 36 90

adres

facebook YT logo bip logo