Reset:
Kontrast:
C1
C2
C3
C4
Rozmiar tekstu:
A
A+
A++
Odstępy:

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych 343404 - Szkoła posiada własne warsztaty gastronomiczne, w których realizowane są zajęcia praktyczne zarówno z zakresu przygotowywania potraw, jak też z obsługi kelnerskiej czy organizacji usług gastronomicznych. Ponadto, dla zawodu organizujemy od lat ciekawe miesięczne praktyki zawodowe nad polskim morzem i we Francji. Zajęcia uzupełniają różnego typu konkursy oraz uczestnictwo w przygotowaniu i obsłudze dużych imprez.

Uczniowie zdają egzaminy w dwóch kwalifikacjach:

  • HGT.02 Przygotowanie i wydawanie dań
  • HGT.12 Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

stop-covid500.png

więcej informacji tutaj


 Plakat 1

SKP ZS Nr 1 w Kłobucku

Nasze certyfikaty, zrealizowane lub realizowane projekty oraz partnerzy

Nasza Szkoła

Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Kłobucku

ul. Zamkowa 6
42 - 100 Kłobuck

Jesteśmy tutaj

tel. / fax 34 317 22 31
34 317 36 90

adres

facebook YT logo bip logo