Reset:
Kontrast:
C1
C2
C3
C4
Rozmiar tekstu:
A
A+
A++
Odstępy:
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /stories/rekrutacja-obrazy/technik-pojazdow-samochodowych is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Technik pojazdów samochodowych

Technik pojazdów samochodowych 311513dla tego zawodu jest prowadzona bezpłatna nauka jazdy na kategorię B. Szkoła posiada własne bardzo dobrze wyposażone warsztaty oraz stację kontroli pojazdów (kat. A, B, T), w których realizowane są zajęcia praktyczne na wysokim poziomie z wykorzystaniem m.in. informatycznych systemów diagnostyki pojazdów.

Uczniowie zdają egzaminy w dwóch kwalifikacjach:

  • MOT.05 Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych
  • MOT.06 Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych

{gallery}/stories/rekrutacja-obrazy/technik-pojazdow-samochodowych{/gallery}

stop-covid500.png

więcej informacji tutaj


 Plakat 1

SKP ZS Nr 1 w Kłobucku

Nasze certyfikaty, zrealizowane lub realizowane projekty oraz partnerzy

Nasza Szkoła

Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Kłobucku

ul. Zamkowa 6
42 - 100 Kłobuck

Jesteśmy tutaj

tel. / fax 34 317 22 31
34 317 36 90

adres

facebook YT logo bip logo