Technik budownictwa

Technik budownictwa 311204 - wykorzystuje się wspomaganie nauczania specjalistycznym oprogramowaniem komputerowym, a zajęcia praktyczne realizowane są w bardzo dobrze wyposażonych działach budowlanych warsztatów szkolnych oraz na zewnętrznych budowach. Wszechstronny rozwój zawodowy gwarantują zdobywane w trakcie kształcenia kwalifikacje z zakresu wiedzy budowlanej, organizacji budowy czy kosztorysowania.

Uczniowie zdają egzaminy w dwóch kwalifikacjach:

  • BUD.01 Wykonywanie robót zbrojarskich i betoniarskich
  • BUD.14 Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów

Rozkład jazdy autobusów 2020 / 2021

Nasze certyfikaty, zrealizowane lub realizowane projekty oraz partnerzy

Nasza Szkoła

Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Kłobucku

ul. Zamkowa 6
42 - 100 Kłobuck

Jesteśmy tutaj

tel. / fax 34 317 22 31
34 317 36 90

adres

facebook YT logo bip logo