min_park22 września uczniowie klas o profilu ogólnopolicyjnym uczestniczyli w zajęciach sprawnościowych w Złotym Potoku. Miejscem integracji uczniów klas: ILO, ITI, ITEL, IILO i IITI był Park Linowy. Po przyjeździe, na dobry początek, pan Michał Kalke przeprowadził rozgrzewkę dla uczestników toru przeszkód. Po czym młodzież podzielona na dwie grupy wzięła udział w zajęciach: przejście w parku linowym oraz spacer wokół stawu "American". Po zejściu "na ziemię" każdy miał okazję samodzielnie usmażyć kiełbaskę na ognisku oraz skonsumować "swoje dzieło".
W bardzo dobrych nastrojach, przy sprzyjającej pogodzie, młodzież wraz z opiekunami wróciła do Kłobucka w godzinach popołudniowych. Opiekę nad młodzieżą sprawowali: p. Anna Luberda-Sztyk, p. Monika Zych, p. Anita Ziomko-Nowak i p. Michał Kalke. Kierownikiem wycieczki była p. Alicja Borowczyk-Szymanek, wychowawca klasy ILO.

Do wiadomości podała: p. A. Borowczyk-Szymanek