AKCJA „ODBLASKI"
minmin_1W dniach 17 i 18 września kolejny rocznik naszych uczniów realizujących rozszerzenie ogólnopolicyjne aktywnie włączył się w działania Młodzieżowej Służby Ruchu Drogowego. Mł. asp. Marta Ladowska z KPP w Kłobuck, wspólnie z uczniami z klasy II o profilu policyjnym, prowadziła spotkanie z najmłodszymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Kłobucku. W czasie zajęć dzieci zapoznały się z pracą policji i utrwaliły wiedzę na temat właściwych zachowań w drodze do szkoły. Prelekcja połączona była z wręczaniem odblasków. Pierwszaki mogły też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia ze Sznupkiem – maskotką Śląskiej Policji.Młodzież z klas policyjnych, pomagając w sprawnym przeprowadzeniu akcji, miała okazję przyjrzeć się z bliska działaniom profilaktycznym policji. Akcję koordynowała mgr Anita Ziomko–Nowak.

Do wiadomości podała p. A. Ziomko-Nowak