"Bezpieczna droga do szkoły"
min_1min_2min_318.11.2014 r.  w Szkole Podstawowej nr 1 w Kłobucku  odbył siękonkurs z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym pt: "Bezpieczna droga do szkoły- ruch drogowy w pytaniach i odpowiedziach"  skierowany do uczniów klas II i III szkół podstawowych z Gminy Kłobuck. Dzieci rozwiązywały test składający się z rebusów i łamigłówek. Uczniowie walczyli o cenne nagrody ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Częstochowie. Konkurs zorganizowali: Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego w Kłobucku podinsp. Wojciech Grzyb i oficer prasowy kłobuckiej jednostki st.sierż. Marta Ladowska, których wspierały  uczennice klasy IITEL działające w strukturach Młodzieżowej Służby Ruchu Drogowego. Opiekę nad młodzieżą sprawowała mgr M. Rokosa i mgr J. Cendal.

Do wiadomości podała p. A. Ziomko-Nowak