Młodzieżowa Służba Ruchu Drogowego w akcji
min_a„Bezpieczna droga do szkoły - ruch drogowy w pytaniach i odpowiedziach – cz. II” to konkurs z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, skierowany do uczniów klas II i III szkół podstawowych z Gminy Kłobuck  który odbył się 19.11.2013r. się w Szkole Podstawowej nr 1 w Kłobucku. Dzieci rozwiązywały test składający się z rebusów i łamigłówek. Uczniowie walczyli o cenne nagrody ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Częstochowie. Konkurs zorganizowali: Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego w Kłobucku podinsp. Wojciech Grzyb i oficer prasowy kłobuckiej jednostki st.sierż. Marta Ladowska, których wspierali  uczniowie klasy IILOe2 działający w strukturach Młodzieżowej Służby Ruchu Drogowego. Uczestnikom spotkania czas umilała maskotka Śląskiej Policji – Sznupek. Opiekę nad młodzieżą sprawowała mgr Marta Wawrońska – Koch.

Do wiadomości podała mgr Anita Ziomko-Nowak,