„Bezpieczni niechronieni użytkownicy dróg”
min_gDnia 07.11.2013r. w gimnazjum im. Jana Pawła II w Kłobucku zorganizowany został powiatowy konkurs plastyczny pn. „Bezpieczni niechronieni użytkownicy dróg”. Jego celem było zobrazowanie niebezpieczeństw jakie czyhają na drogach na młodych uczestników ruchu drogowego. Do konkursu zgłosili się gimnazjaliści z 15 szkół naszego powiatu, łącznie 28 uczniów. Współorganizatorami konkursu byli: Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Częstochowie, Starostwo Powiatowe w Kłobucku oraz nauczyciele kłobuckiego gimnazjum.  W organizację imprezy zaangażowała się także uczniowie z klasy II LOe2 o profilu ogólnopolicyjnym  z naszej szkoły, działająca w strukturach Młodzieżowej Służby Ruchu Drogowego. Opiekę nad uczniami pełniła mgr Marta Wawrońska-Koch .

Do wiadomości podała mgr Anita Ziomko-Nowak