Sobota na sportowo
4min3min5 października 2013 roku klasa LO2 wraz z wychowawcą p. Michałem Kalke oraz p.  Anitą Ziomko-Nowak, postanowili jedną z jesiennych, lecz jeszcze słonecznych i ciepłych sobót, spędzić w plenerze- na sportowo. Dogodnym miejscem dla pasjonatów sportów ekstremalnych jest pole Paintballowe w Hutce.  Dzięki uprzejmości Konrada Matuszczyka – naszego absolwenta - trzykrotnego Mistrz Polski w kickboxingu, młodzież miała okazje poćwiczyć na profesjonalnym sprzęcie przed obozem szkoleniowo - zaliczeniowym, który czeka ich już w maju w Ośrodku Więziennictwa w Kulach. Uczestnictwo w tym wyjeździe było nieobowiązkowe. Przy kiełbasce z grilla powstał już następny pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu.
Profesor Michał Kalke zaprasza uczniów z innych klas do  przyłączenia się do aktywnych form spędzania wolnego czasu.

Do wiadomości podał mgr Michał Kalke