logo SZ NR 1 w Kłobucku

Duży sukces reprezentacji klas mundurowych na zawodach strzeleckich z broni laserowej. W dniu 15 marca 2024 r. reprezentanci naszej szkoły brali udział w 1 Zawodach Strzeleckich z Broni Laserowej.

Drużyna nasza w składzie: Wiktoria Łacina, Fabian Paruzel, Marcin Piątek odniosła bezapelacyjne zwycięstwo pozostawiając w pokonanym polu zespoły z powiatu kłobuckiego. Ponadto duży sukces odniósł Fabian Paruzel, który zajął 2 miejsce w rywalizacji indywidualnej. Warto nadmienić, że dla naszych strzelców tego typu strzelanie z broni laserowej było całkowitą nowością. Serdecznie gratulujemy Naszej drużynie oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr