logo SZ NR 1 w Kłobucku

08. 12. 2023r. nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu ze specjalistami Wydziału Rekrutacji WCR w Częstochowie.

Jednym z prelegentów był młodszy chorąży Robert Drewniak absolwent naszej szkoły. W trakcie spotkania uczniowie zostali zapoznani z zasadami naboru kandydatów do: uczelni wojskowych , zasadniczej służby wojskowej oraz służby w Wojskach Obrony Terytorialnej. Prelegenci odpowiadali na pytania związane z życiem studenta WAT na studiach wojskowych i cywilnych. Młodzi ludzie poznali wymogi i warunki pracy zawodowej służby wojskowej w korpusie szeregowych, podoficerów i oficerów Sił Zbrojnych RP.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr