logo SZ NR 1 w Kłobucku

JAK ZOSTAĆ STRAŻAKIEM? dowiedzieli się 22.11.2023r. nasi uczniowie z klas drugich, realizujący rozszerzenie mundurowe.

Zajęcia programowe przybliżające pracę Państwowej Straży Pożarnej odbyły się w kłobuckiej jednostce PSP. Uczniowie zostali zapoznani z: tradycjami ratownictwa, zagrożeniami występującymi w naszym powiecie, pracą na stanowisku dyspozytora i koordynatora działań oraz podstawowym wyposażeniem bojowym i ratowniczym naszej jednostki. Duże zainteresowanie wzbudziły informacje dotyczące naboru i selekcji do pracy w tym zawodzie. Uczniowie uczestniczyli w ćwiczeniach z pierwszej pomocy przedmedycznej z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Opiekę sprawował: mgr Marek Nowak, prawidłowy przebieg zajęć koordynowała mgr Anita Ziomko-Nowak.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr