logo SZ NR 1 w Kłobucku

W dniu 22.09. 2023r. zgodnie z wieloletnią tradycją uczniowie ZS Nr 1 realizujący rozszerzenie mundurowe uczestniczyli w zajęciach integracyjnych w Jurajskim Parku Linowym w Złotym Potoku.

Ta forma zajęć integracyjnych cieszy się dużym uznaniem i zainteresowaniem. Zgodnie z zasadą ,, starsi uczą młodszych” w zmaganiach z grawitacją, uprzedzeniami i lękami pierwszaków wspierali uczniowie z kl. II LO. Jak było? - zobaczcie na zdjęciach! Kto nie był niech żałuje - Do zobaczenia za rok ! Wyjazd zorganizowała p. Beata Pluta nad prawidłowym przebiegiem zajęć czuwali koordynator klas mundurowych p. Anita Ziomko-Nowak, wychowawca p. Marzena Markisz i pedagodzy szkolni p. Anna Luberda-Sztyk i p. Monika Zych.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr