logo SZ NR 1 w Kłobucku

Info

15 MARCA 2024 r. - Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku

W piątek 15.09.2023r. 30 uczniów z klas drugich i trzecich, realizujących profil mundurowy w ZS Nr1, uczestniczyło w zajęciach programowych z zakresu organizacji i zabezpieczenia imprezy masowej.

Naszym zadaniem było: zabezpieczenie parkingu, oprowadzanie grup i pomoc w prawidłowym przeprowadzeniu konkursów tematycznych dla uczestników „II Powiatowego Szkolnego Rajdu Rowerowego” upamiętniającego 160 rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego. Imprezę zorganizowało Starostwo Powiatowe i Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku na terenie Muzeum 303 im. ppłk pil. Jana Zumbacha w Napoleonie. Celem rajdu, w którym uczestniczyło ponad 300 uczniów i nauczycieli , było promowania pamięci historycznej oraz szeroko rozumianej profilaktyki, promocja bezpiecznego zachowania na drodze wśród dzieci i młodzieży. Nasi uczniowie doskonale wywiązali się z powierzonych im zadań zyskując aprobatę policji, pozostałych organizatorów jak i gości. Wizyta w ,,Muzeum 303” to dla nas nie tylko działania Młodzieżowej Służby Ruchu Drogowego to również wspaniała lekcja historii Polski i Europy. Nad prawidłowym przebiegiem działań czuwała koordynator klas mundurowych p. Anita Ziomko-Nowak oraz p. Marek Nowak.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr