logo SZ NR 1 w Kłobucku

17.04.2023r. w Zespole Szkół Nr1 w Kłobucku odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom” zorganizowane przez Oddział Powiatowy Związku OSP RP w Kłobucku.

Turniej co roku wzbudza duże zainteresowanie wśród członków i sympatyków OSP. W tym roku do eliminacji powiatowych zakwalifikowało się 45 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych naszego powiatu. W kategorii III - ,, szkoły ponadpodstawowe ” Mateusz Rokosa z kl. 4TIp zajął pierwsze miejsce a Wiktor Tałajczyk z kl. 3LO trzecie.

Obydwaj uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego który odbędzie się 22. 04 2023r. w Żywcu. W ścisłej czołówce znalazł się również Kacper Teściński z kl. 1MPS zajmując czwartą lokatę. Gratulujemy sukcesów wszystkim uczestnikom a szczególnie naszym uczniom oraz ich opiekunowi p. Anicie Ziomko-Nowak.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr