logo SZ NR 1 w Kłobucku

Info

00

23.02.2023 r. nasi uczniowie z klas maturalnych mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu ze specjalistą Wydziału Rekrutacji WCR w Częstochowie oraz podchorążym - studentem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

W trakcie spotkania zostali zapoznani ze zmianami jakie zachodzą w Siłach Zbrojnych RP z zasadami naboru kandydatów do uczelni wojskowych , zasadniczej służby wojskowej oraz służby w Wojskach Obrony Terytorialnej. Prelegenci odpowiadali na pytania związane z życiem studenta WAT na studiach wojskowych i cywilnych.

Młodzi ludzie poznali wymogi i warunki pracy zawodowej służby wojskowej w korpusie szeregowych, podoficerów i oficerów Sił Zbrojnych RP. Spotkanie zorganizowała mgr Anita Ziomko-Nowak.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr