logo SZ NR 1 w Kłobucku

Info

15 MARCA 2024 r. - Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku

12 października 2022 r. w Jura Parku w Biskupicach odbyły się III zawody sportowo-obronne "Proobronni Challenge Jura 2022".

Zadaniem zawodów było popularyzowanie wśród młodzieży z klas mundurowych rejonu częstochowskiego wiedzy z zakresu obronności państwa oraz podnoszenie sprawności fizycznej. Organizatorem zawodów było Wojskowe Centrum Rekrutacji w Częstochowie i Jura Park Biskupice. Rozegrane konkurencje to: test wiedzy z Edukacji dla bezpieczeństwa, strzelanie z karabinka pneumatycznego na celność do punktów - Popper, z pierwszej pomocy: przeniesienie bezpiecznie poszkodowanego, wykonanie RKO oraz pozycji bezpiecznej, rzut granatem na celność i tor przeszkód.

W zmaganiach Powiat Kłobucki reprezentowali uczniowie ZS Nr 1 : Igor Strzelczyk, Filip Wach, Roksana Radlak, Natalia Kulej, Adam Jamrozik, Radosław Przybyłek, Emilia Maj, Jacek Bedła, po zaciętej rywalizacji nasza drużyna zajęła VII miejsce. Do zawodów młodzież przygotowali nauczyciele pani Anita Ziomko-Nowak i pan Michał Kalke, dodatkowo w czasie zawodów opiekunami byli panowie Grzegorz Garbaciak i Witold Morawski (kierowca).

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr