logo SZ NR 1 w Kłobucku

03.10. 2022r. nasi uczniowie z klas programowo najwyższych mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu ze specjalistami Wydziału Rekrutacji z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Częstochowie, zrealizowanego w ramach akcji rekrutacyjno-informacyjnej #PoznajSwojegoRekrutera.

W trakcie spotkania zostali zapoznani ze zmianami jakie zachodzą w Siłach Zbrojnych RP. Uczniowie uzyskali informacje na temat dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej, terytorialnej służby wojskowej, służby kandydackiej a także zawodowej służby wojskowej. Poznali zasady i procedury naboru kandydatów do uczelni wojskowych Młodzi ludzie dowiedzieli się jak funkcjonują Wojska Obrony Terytorialnej, zapoznali się z wymogami i warunkami pracy zawodowej służby wojskowej w korpusie szeregowych, podoficerów i oficerów Sił Zbrojnych RP.

Spotkanie zorganizowała mgr Anita Ziomko-Nowak.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr