logo SZ NR 1 w Kłobucku

W dniu 29.09. 2022r. zgodnie z wieloletnią tradycją uczniowie ZS Nr 1 realizujący rozszerzenie mundurowe uczestniczyli w zajęciach integracyjnych w Jurajskim Parku Linowym w Złotym Potoku. Ta forma zajęć integracyjnych cieszy się dużym uznaniem i zainteresowaniem, w tym roku naszym mundurowym towarzyszyli uczniowie kl. I TMP.

Jak było? - zobaczcie na zdjęciach! Kto nie był niech żałuje - Do zobaczenia za rok ! Wyjazd zorganizowała p. Beata Pluta nad prawidłowym przebiegiem czuwali nauczyciele edukacji mundurowej: p. Anita Ziomko-Nowak, p. Michał Kalke oraz p. Joanna Zmora , p. Marek Nowak i pedagog szkolny p. Anna Luberda-Sztyk.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr