logo SZ NR 1 w Kłobucku

Info

00

22 maja 2022r. w trakcie powiatowych obchodów Dnia Strażaka w Parzymiechach wręczono nagrody i wyróżnienia finalistom Etapu Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Młodzież zapobiega pożarom””.

Prace naszych uczniów z klas mundurowych zostały wysoko ocenione przez komisję konkursową. W kategorii szkół ponadpodstawowych, Oliwia Kałmuk z kl. II LO zajęła - I miejsce a Izabela Załoga, Wiktoria Szczypior, Mateusz Prusko – III LO otrzymali wyróżnienia. Nad przygotowaniem prac konkursowych, organizacją etapu szkolnego konkursu i przesłaniem prac na etap powiatowy czuwała p. Anita Ziomko-Nowak

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr