logo SZ NR 1 w Kłobucku
Olimpiada Policyjna - logo

26 lutego 2021r. nasze uczennice z klas mundurowych przystąpiły do drugiego etapu zmagań konkursowych "Olimpiady Policyjnej" Celem Olimpiady skierowanej do uczniów klas maturalnych jest pogłębienia wiedzy o roli i zadaniach Policji jako organu odpowiedzialnego za bezpieczeństwo i porządek publiczny.

Trzymamy kciuki za nasze dziewczyny bo, piętnastu finalistów, otrzymuje indeksy uprawniające do przyjęcia na wybrany kierunek studiów pierwszego stopnia prowadzonych w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Nad organizacją i prawidłowym przebiegiem pierwszego i drugiego etapu olimpiady czuwał p. Wojciech Grzybowski oraz p. Anita Ziomko-Nowak

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr