logo SZ NR 1 w Kłobucku

20 stycznia 2021r. rozstrzygnięto Powiatowy Finał Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,100-lat Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej.

Wierni tradycji w służbie drugiemu człowiekowi”. Prace naszych uczennice z klas mundurowych zostały wysoko ocenione przez komisję konkursową. W kategorii szkół ponadpodstawowych, Oliwia Kałmuk z kl. ILO zajęła - II miejsce a Weronika Witt z kl. IV TI – III miejsce. Dodatkowo komisja wyróżniła Weronikę Witt za pracę przestrzenną wykonaną na drewnie. Zwycięskie prace zostały przesłane do kolejnego konkursu na poziomie wojewódzkim. Nad przygotowaniem prac konkursowych i organizacją etapu szkolnego konkursu czuwała p. Anita Ziomko-Nowak

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr