logo SZ NR 1 w Kłobucku

24. 02. 2020r. uczniowie klas II o profilu mundurowym uczestniczyli w KPP w Kłobucku w zajęciach programowych przybliżających pracę rzecznika prasowego w policji.

Na wstępie zostali zapoznani z zakresem zadań oficera prasowego oraz z zasadami i uregulowaniami prawnymi obowiązującymi przy udzielaniu informacji mediom. W części praktycznej mieli za zadanie wcielić się w rolę rzecznika prasowego. Otrzymali do zapoznania się materiały i komunikaty dotyczące różnych zdarzeń, a następnie próbowali przekazać informację do kamery. Zadanie to okazało się dość stresującym, ale większość świetnie poradziła sobie z rolą oficera prasowego.
Spotkanie zorganizowała: mgr Anita Ziomko-Nowak , opiekę sprawował mgr Wojciech Grzybowski

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr