logo SZ NR 1 w Kłobucku

13.02.2020r. policjanci z KPP w Kłobucku przeprowadzili zajęcia programowe dla uczniów klas pierwszych realizujących rozszerzenie mundurowe.


Tematem zajęć było „ Bezpieczeństwo osobiste ". Młodzież miał okazję zapoznać się ze statystyką zdarzeń i specyfiką konfliktów z prawem jakie dotyczą młodych ludzi. Uczniowie dowiedzieli się jakie konsekwencje dla młodego człowieka może mieć świadome lub przypadkowe lekceważenie obowiązujących zasad. Nie zabrakło wielu praktycznych wskazówek, np. jak się zachować w sytuacji nietypowej, gdzie szukać pomocy. Prawidłowy przebieg zajęć koordynowała mgr Anita Ziomko-Nowak.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr