logo SZ NR 1 w Kłobucku

W piątek 20.09.2019r. 32 uczniów z klas drugich i trzecich, realizujący profil mundurowy w ZS Nr1, uczestniczyło w zajęciach programowych z zakresu organizacji i zabezpieczenia imprezy masowej. Naszym zadaniem było: zabezpieczenie parkingu, oprowadzanie grup i pomoc w prawidłowym przeprowadzeniu konkursów tematycznych dla uczestników „ Powiatowego Szkolnego Rajdu Rowerowego” zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe, Komendę Powiatową Policji w Kłobucku, Urząd Gminy Lipie, a także Muzeum 303 im. ppłk pil. Jana Zumbacha w Napoleonie.

Celem imprezy, w której uczestniczyło ponad 400 uczniów i nauczycieli, było promowania pamięci historycznej oraz szeroko rozumianej profilaktyki bezpiecznych zachowań na drodze wśród dzieci i młodzieży. Nasi uczniowie doskonale wywiązali się z powierzonych im zadań zyskując aprobatę policji , pozostałych organizatorów jak i gości. Wizyta w ,,Muzeum 303” to dla nas nie tylko działania MSRD to również wspaniała lekcja historii Polski i Europy.

Nad prawidłowym przebiegiem działań czuwała koordynator klas mundurowych p. Anita Ziomko-Nowak oraz p. Marek Nowak.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr