logo SZ NR 1 w Kłobucku

10 sierpnia 2019r. odbył się w Lublińcu Kokotku XV Bieg Katorżnika. Legendarny bieg organizowany przez Jednostkę Wojskową Komandosów z Lublińca to impreza plenerowa z elementami szkolenia wojsk specjalnych, promująca Wojsko Polskie i Ziemię Lubliniecką.

Organizatorzy ostrzegają: „Woda, bagno, rowy, błoto, smród i stęchlizna, pijawki i inne robactwo (…) Mimo tego co roku listy startowe na Bieg Katorżnika zapełniają się w ekspresowym tempie. Przykładem że błoto z Kokotka wciąga, niech będzie pan Michał Kalke który po raz trzeci wystartował w zmaganiach Biegu Katorżnika. Gratulujemy kondycji! Podziwiamy pasję biegania i mamy nadzieję że pan profesor zainspiruje naszych uczniów do życia z pasją!

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr