logo SZ NR 1 w Kłobucku

08.04.2019r. policjanci z KPP w Kłobucku przeprowadzili w naszej szkole zajęcia propagujące bezpieczne zachowania w ruchu drogowym - "Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie".

Uczniowie zostali zapoznani z statystykami zdarzeń drogowych powodowanych przez młodych kierowców w województwie śląskim oraz podstawowym sprzętem wykorzystywanym do pomiaru prędkości, badania kierowców pod kątem trzeźwości i zażywania substancji odurzających. Stróże prawa wyjaśniali najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych powodowanych przez tę grupę uczestników ruchu drogowego i tłumaczyli, jakie konsekwencje dla młodego człowieka może mieć spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu czy środków odurzających.

Prawidłowy przebieg zajęć koordynowała mgr Anita Ziomko-Nowak

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr