logo SZ NR 1 w Kłobucku

28.02.2019r. policjanci z KPP w Kłobucku przeprowadzili zajęcia programowe dla uczniów klas pierwszych realizujących rozszerzenie mundurowe.

Tematem zajęć było „ Bezpieczeństwo osobiste ". Młodzież miał okazję zapoznać się ze statystyką zdarzeń, konfliktów z prawem jakie dotyczą młodych ludzi. Stróże prawa wyjaśniali jakie konsekwencje dla młodego człowieka może mieć świadome lub przypadkowe lekceważenie obowiązujących zasad.

Nie zabrakło wielu praktycznych wskazówek, np. co należy zrobić na miejscu zdarzenia i jak się zachować w sytuacji nietypowej , gdzie szukać pomocy. Prawidłowy przebieg zajęć koordynowała mgr Anita Ziomko-Nowak, opiekę sprawowali mgr Beata Pluta, mgr Michał Kalke i mgr Wojciech Grzybowski.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr