logo SZ NR 1 w Kłobucku

Info

15 MARCA 2024 r. - Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku

W dniu 17.10.2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku o profilu mundurowym w Szkole Podstawowej nr 3 w Kłobucku zaprezentowali pokaz samoobrony podczas uroczystego otwarcia sekcji judo Orientu Kłobuck Sławomira Jaskuły.

Prezentacja obejmowała: rozgrzewkę pod sporty walki, gimnastykę akrobacyjną, techniki interwencyjne, uwalnianie się z chwytów i obezwładnianie broni, techniki stójkowe oraz pokaz walk w formule Grapplingu i MMA.

Swoje umiejętności zaprezentowali: Karolina Woźniak I LO, Weronika Kuś I LO, Dominik Gloc II LO, Dawid Mrugacz III TI, Jakub Tasarz II TM+P, Luiza Radajewska I LO – wszyscy uczniowie o profilu mundurowym wraz z instruktorem samoobrony Michałem Kalke.

Młodzież pogłębia techniki samoobrony i sportów walki na zajęciach z edukacji mundurowej oraz na zajęciach dodatkowych podczas SKS-ów i w klubie sportów walki Husaria MMA Truskolasy Mateusza Strzelczyka.

Promocja naszego profilu mundurowego w SP3 była tylko jedną z atrakcji w tym dniu. Największą uwagę przykuł gość specjalny Olimpijczyk w judo Przemysław Matyjaszek, który zaprezentował techniki z trenerem i równocześnie zawodnikiem klubu Czarni Bytom Grzegorz Słabiak.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali Grzegorz Garbaciak i Michał Kalke.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr