logo SZ NR 1 w Kłobucku

Info

15 MARCA 2024 r. - Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku

29.09.2018r. uczniowie klas pierwszych z naszej szkoły, realizujący rozszerzenie mundurowe, uczestniczyli w zajęciach integracyjnych w Jurajskim Parku Linowym w Złotym Potoku.

Jak co roku zostali zapoznani z regulaminem parku i odbyli wstępne szkolenie w zakresie bezpieczeństwa. Wyposażeni w profesjonalny sprzęt chroniący przed upadkiem samodzielnie przeszli przygotowaną trasę, pokonując różne przeszkody zawieszone na linach.

Po przejściu trasy uczniowie mieli możliwość dzielenia się swoimi wrażeniami przy ognisku. W tworzeniu atmosfery dobrej zabawy, młodszych kolegów wspierali koledzy z klas trzecich. Zmaganie się z własnym strachem i gimnastyka kilka-kilkanaście metrów nad ziemią dostarczała sporo emocji i satysfakcji.

Wyjazd zorganizowała p. Agnieszka Maciosek a opiekę sprawowali nauczyciele edukacji mundurowej: p. Anita Ziomko-Nowak, p. Beata Pluta, p. Wojciech Grzybowski i p. Marek Nowak.

Do wiadomości podała p. Agnieszka Maciosek

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr