logo SZ NR 1 w Kłobucku

W dniach 16-20.10 br., gościło 42 nauczycieli klas mundurowych z całej Polski, byli to uczestnicy ,,5. edycji szkolenia instruktorsko-metodycznego na poziomie rozszerzonym". Warunkiem udziału w projekcie było zaliczenie wcześniejszego szkolenia na poziomie podstawowym.

Powiat kłobucki reprezentowała mgr Anita Ziomko-Nowak koordynator klas mundurowych w ZS Nr 1.

Na szkolenie, prowadzone przez żołnierzy CSMW w Ustce, składały się różnorodne zajęcia teoretyczne, poglądowe i praktyczne. Słuchacze uczestniczyli w szkoleniach strzeleckich i medycznych, zajęciach z samoobrony, SERE i nawigacji. Zapoznali się uregulowaniami prawnymi, kształceniem obywatelskim, profilaktyką i dyscypliną wojskową, obroną przed bronią masowego rażenia, oraz funkcjonowaniem Ratownictwa Morskiego.

Organizatorem cyklu szkoleń jest Departament Edukacji, Kultury i Dziedzictwa MON oraz Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych.

Więcej zdjęc na naszym profilu FB

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr