logo SZ NR 1 w Kłobucku

 W dniu dzisiejszym delegacja z naszej szkoły uczestniczyła w inauguracji nowego roku szkolnego województwa śląskiego na Jasnej Górze.


W uroczystości udział wzięli Śląski Kuratora Oświaty Urszula Bauer, dyrektor Delegatury Śląskiego Kuratorium Oświaty w Częstochowie Alicja Janowska, dyrektorzy szkół, nauczyciele, uczniowie, duchowieństwo archidiecezji częstochowskiej.

W niniejszym wydarzeniu nie mogło zabraknąć również nas. Nasi uczniowie relacjonowali swoje szkolne doświadczenia dla Biura Prasowego Jasnej Góry, a Pani Anita Ziomko-Nowak udzieliła wywiadu na temat naszej placówki dla Radia Jasna Góra.

Uczniom i Pani Profesor Anicie gratulujemy dobrych wywiadów.

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr