"Bezpieczni niechronieni użytkownicy dróg"
min_2min_1min_3To Powiatowy Konkurs Plastyczny, który odbył się  27.11.2014r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kłobucku. Został zorganizowany w celu zobrazowania niebezpieczeństw, jakie czyhają na drogach na niechronionych uczestników ruchu drogowego. Do konkursu zgłosili się gimnazjaliści z 15 szkół powiatu kłobuckiego - łącznie 27 uczniów. Prace, plakatywykonane przy użyciu farb plakatowych, miały obrazować i promować właściwe, i zgodne z aktualnymi przepisami ruchu drogowego, zachowania na drogach. Współorganizatorami konkursu byli: KPP w Kłobucku, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Częstochowie oraz nauczyciele kłobuckiego gimnazjum. W przygotowanie imprezy zaangażowała się podobnie jak w ubiegłym roku młodzież z naszej szkoły z klas policyjnych, działająca w strukturach Młodzieżowej Służby Ruchu Drogowego pod opieką p. Anity Ziomko-Nowak.

Do wiadomości podała p.  A. Ziomko-Nowak