logo SZ NR 1 w Kłobucku
Zbiórka dla WOŚP
min_1min_2„Na ratunek” - pod takim hasłem w tym roku grała orkiestra Jurka Owsiaka. Jak co roku nie mogło zabraknąć wśród uczestników tej akcji uczniów naszej szkoły. Młodzież włączyła się w organizację i kwestowanie podczas XXII  Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 12 stycznia w MOK w Kłobucku.
Karina Kuberska,
uczennica klasy III TUF i Dawid Cieśla, uczeń klasy II TP prowadzili blok artystyczny i aukcję gadżetów podczas Finału WOŚP. To dzięki nim wszystkie przedmioty zgromadzone na aukcję zostały wysoko zlicytowane a pieniądze uzyskane zasiliły konto WOŚP sztabu w Kłobucku.
Uczniowie i harcerze z naszej szkoły: Justyna Napora (III TUF), Klaudia Bekus (III TUF), Kamila Kulesza (III TUF), Dominika Dworaczek (II TŻ), Mateusz Gierzkiewicz (III TE), Klaudia Kemuś(I TE/TL), Maja Wróblewska (III LO e2) i Roksana Strugacz (III Lo e2) to wolontariusze, którzy zbierali pieniądze podczas ulicznej zbiórki na terenie Kłobucka i powiatu kłobuckiego, na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.
Uczennice technikum usług fryzjerskich pod kierunkiem nauczycieli branży fryzjerskiej przygotowały porywający publiczność spektakl pod hasłem: „Fantazyjne variete we włosach”, który obejrzeli podczas XXII Finału WOŚP mieszkańcy Kłobucka i Popowa.

Do wiadomości podała mgr Beata Pluta

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr