logo SZ NR 1 w Kłobucku
I etap VI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej
ula_minZnakomicie z zadaniami tegorocznej olimpiady poradziła sobie Martyna Buczkiewicz, uczennica kl. IV TL, która zakwalifikowała się do etapu okręgowego. Na „szkolnym podium” znaleźli się: Kamil Strzelczyk (IVTL) i Damian Drynda (IVTL) – niestety zabrakło cennych punktów. . .
W tegorocznej olimpiadzie udział wzięło 6844 uczniów z 268 szkół ponadgimnazjalnych, z których do drugiego etapu zakwalifikowało się tylko 534 uczniów. Nasza szkolna ekipa olimpijska liczyła 26 osób z klas: II, III i IV kształcących się w zawodzie technik logistyk.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy zmierzenia się z I etapem olimpiady, a do rozbudzania zainteresowań tematyką logistyczną zachęcamy nie tylko przyszłych logistyków. Przecież LOGISTYK – to zawód na dziś!  Martynie serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w okręgowym etapie olimpiady, z którym zmierzy się 5 grudnia w Bytomiu. Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
Martyna:
„VI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest pierwszą olimpiadą w jakiej brałam udział. Większość pytań była łatwa, jednak zdarzyło się kilka, z którymi miałam problem. Jestem bardzo zadowolona z wyniku, który osiągnęłam i bardzo cieszę się, że zakwalifikowałam się do kolejnego etapu, w którym mam nadzieję, poradz
ę sobie równie dobrze jak w pierwszym”.

Do wiadomości podała mgr Urszula Borowska

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr