logo SZ NR 1 w Kłobucku

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku Jacek Rudzki został powołany przez Ministra Edukacji Narodowej Barbarę Nowacką do Rady Dyrektorów Szkół i Placówek Szkolnictwa Branżowego przy Ministerstwie Edukacji Narodowej.

Radę powołano 15 maja 2024 roku. Do jej zadań należy w szczególności inicjowanie i opiniowanie zmian w kształceniu zawodowym, w tym udział w tworzeniu rozwiązań organizacyjno-prawnych, organizowanie wstępnych konsultacji nowych rozwiązań w szkolnictwie branżowym; itp.
Minister Edukacji albo przewodniczący Rady mogą zapraszać do udziału w jej pracach, z głosem doradczym, osoby, których kwalifikacje, wiedza lub doświadczenie mogą być przydatne.
- Szkolnictwo zawodowe to przyszłość polskiej gospodarki - podkreśla Henryk Kiepura Wiceminister Edukacji Narodowej, były Starosta Kłobucki. - Niezmiernie cieszy też fakt, że nasi ludzie awansują i zwiększają szanse edukacyjne dla naszej młodzieży. Gratuluję Panu Dyrektorowi i liczę na dalszą współpracę - mówi Poseł na Sejm Henryk Kiepura.
informacja podana za kłobuck.pl https://www.facebook.com/klobuckapl

 

 

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr