„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń” – Phil Bosmans

Te piękne słowa Samorząd Uczniowski kieruje do całej społeczności szkolnej, która włączyła się w roku szkolnym 2022/23 do akcji „Żonkilowe Pola nadziei". Żonkilowe pola nadziei to kampania, która promuje ideę wolontariatu oraz niesienia bezinteresownej pomocy podopiecznym hospicjum. Pomaganie drugiemu człowiekowi w potrzebie to wyraz naszej empatii i współczucia wobec drugiego człowieka. Każdy z nas potrzebował kiedyś pomocy, mniejszej lub większej, dlatego też nie możemy pozostać obojętni szczególnie na potrzeby osób chorych. Za otwarte serca.....DZIĘKUJEMY!
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami