Dnia 27 marca 2023 roku odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Informatyczny.

Pytania i zadania konkursowe obejmujące zagadnienia m.in. z budowy i działania komputera, urządzeń techniki komputerowej , sieci komputerowych oraz algorytmów i programowania zostały umieszczone na platformie Moodle. Do konkursu zgłosiło się 14 uczniów z klas 1TI, 2TI, 3 TI oraz 4 TIp . Pierwsze miejsce zajął uczeń klasy 3 TI Radosław Bogacz, drugie miejsce Adrian Wypych z klasy 1 TI , a trzecie Szymon Rzepka z klasy 4 TIp. Zwycięzcy otrzymali dyplomy, które wręczył Pan dyrektor Jacek Rudzki. Organizatorem konkursu był nauczyciel informatyki Pan Cezary Michalski. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!