31 Finał WOŚP za nami. Nasza szkoła jak zawsze zagrała razem z orkiestrą.

Sześcioro wolontariuszy kwestowało podczas niedzielnej zbiórki na szczytny cel: ,,Walczymy z sepsą”: Natalia Ściubidło (4 TEGL), Julia Bujak (3 TŻ), Emilia Maj (3 LO), Alicja Biernacka (1 KMO), Igor Pilarz (2 TM) i Filip Dwornik (1 MPS).
Mimo zimowej aury serca darczyńców jak zwykle były gorące, a puszki naszych wolontariuszy ciężkie.

W działania kłobuckiego Sztabu WOŚP związane z 31. Finałem WOŚP w Kłobucku zaangażowali się harcerze z 1 Kłobuckiej Drużyny Wędrowniczej ZAMONIT działający w naszej szkole: Oskar Cykowski (4 TMa), Amelia Imiełowska (1 TŻ), Andżelika Jasnos (1 LO), Kamil Kilan (1 LO), Kamil Telęga (2 TM), Marta Imiełowska (2 TEL), Oliwia Makles (1 KMO) oraz młodzież z klasy 1 LO: Dominika Wręczycka, Julia Ryczek i Wiktoria Dusza wraz z harcmistrz Beatą Plutą. Podczas finału w MOK w Kłobucku harcerze działali w strefie animacji dla dzieci, kawiarence oraz pomagali przy organizacji przedsięwzięcia.