Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie "Projektanci edukacji", a projekt nosi nazwę STREFA RELAKSU.

Chcąc zrealizować projekt, który będzie z korzyścią dla wszystkich uczniów naszej szkoły, prosimy o wsparcie, promocję projektu i głosowanie. Głosować można on-line od dzisiaj do 9 grudnia 2022 roku. Wynikiem głosowania jest przyznanie 9 grantów na najpopularniejsze pomysły. Warto poklikać i namówić do tego koleżanki, kolegów, rodzinę czy znajomych.
1. Aby oddać głos w konkursie, wejdź na stronę projektanciedukacji.pl , zakładka „Konkurs”.
2. Możesz oddać jeden głos dziennie na oczywiści nasz projekt STREFA RELAKSU.
3. W „Galerii pomysłów” w miejscu wyszukiwanie proszę wpisać STREFA RELAKSU i pokaże się m.in. nasz projekt.
4. Kliknij przycisk „Zagłosuj na ten projekt” przy naszym szkolnym pomyśle.
5. Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem „Zagłosuj na projekt” (jeśli głosujesz pierwszy raz, system poprosi Cię o uzupełnienie danych niezbędnych do udziału w głosowaniu).
6. UWAGA! Adres e-mail należy aktywować linkiem, który zostanie na niego wysłany. Masz na to czas do północy.
7. Głosowanie trwa 9 dni.
Zachęcamy całą społeczność szkolną oraz sympatyków naszej szkoły do oddawania głosu na projekt STREFA RELAKSU, bo będzie on z korzyścią dla nas wszystkich. Mamy duże szanse na zdobycie nagrody internautów, jeżeli tylko postaramy się i będziemy codziennie od dzisiaj do 9 grudnia systematycznie głosować.
Koordynatorem projektu jest mgr Beata Pluta, a grupę projektową tworzą uczniowie naszej szkoły: Oskar Cykowski, Oliwier Spałek, Jakub Sieczka, Julia Chądzyńska, Maja Leszczyniak, Maja Bartelak, Amelia Imiołowska, Andżelika Jasnos, Asia Wierzbowska, Julia Wilk, Emilia Maj, Igor Pilarz, Kamil Telenga, Szymon Maźniak i Kamil Kilan.
Tutaj link do głosowania i projektu: https://projektanciedukacji.pl/projekt?id=21666