Późnym wieczorem w środę, szczęśliwie zakończyła się "alpejska przygoda" naszych trzecioklasistów CNC.

Wzbogaceni o nowe doświadczenia, umiejętności i kilkaset euro, wrócili do macierzy, by już następnego dnia dwóch z nich mogło podjąć kolejne wyzwanie - egzamin zawodowy w swojej kwalifikacji.
Nie narzekali. Z tego co udało mi się ustalić, napisali go z bardzo dobrym rezultatem.
Co robili, gdzie byli i co widzieli?
Dość dużo z tego możecie zobaczyć na załączonym filmie.
Ostatnim już z tegorocznej serii z Austrią w tle. Ostatnim w tym roku szkolnym, ale kto wie czy jeszcze kiedyś nie pojawią się tutaj kolejne?
Wszak pracę wykonali bardzo dobrze - Austriacy chcą ich. Podobno nawet pracę oferują na nadchodzące miesiące.
Na pewno chcą współpracować z naszą szkołą.
Wielce prawdopodnym jest, że jeszcze tutaj o przygodach Jedynkowiczów w Austrii usłyszymy.
Szlifujcie więc języki, uczcie się obsługiwać obrabiarki, ta wiedza na pewno się przyda - może to Wy będziecie kolejni?
Ósmoklasiści to Was też dotyczy, współpraca zanosi się na długoplanową...
Póki co, żegnamy Was garścią wspomnień z pracy i przepięknych widoków!
Bis bald, beste Grüße!