Dnia 18.09.2020r. w kościele pw. św. Marcina w Kłobucku odbyła się msza św. z okazji odsłonięcia pomnika św. Jana Pawła II w 100. rocznicę jego urodzin.

Uroczystości przewodniczył Metropolita Częstochowski Ks. Arcybiskup Wacław Depo, a uczestniczyli w niej: Poseł RP p. Lidia Burzyńska, Starosta Powiatu Kłobuckiego p. Henryk Kiepura, Burmistrz Miasta i Gminy Kłobuck p. Jerzy Zakrzewski, delegacje szkół, instytucji, organizacji i liczni mieszkańcy Kłobucka. Uroczystości patronowało PSE Wieniawa w ramach obchodów XIX Dni Długoszowskich. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Mateusz Desperak, Szymon Rzepka i Bartosz Ulfik z klasy II TI pod opieką wychowawcy p. Marka Nowaka i pani Anity Ziomko-Nowak.