Uczennica klasy II Technikum Nr 1 kształcąca się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej w roku szkolnym 2019/2020 uzyskała najwyższą średnią ocen w Technikum Nr 1 i została kandydatką do stypendium Prezesa Rady Ministrów.

W bieżącym roku szkolnym, z tej samej klasy, Kinga Krawczyk była stypendystką Prezesa Rady Ministrów. Kinga swój dyplom i gratulacje odebrała 16 grudnia 2019 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Częstochowie, gdzie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz stypendystom Ministra Edukacji Narodowej z Delegatury w Częstochowie. Nagrody wręczała Pani posłanka Lidia Burzyńska wspólnie z Panią Alicją Janowską, Dyrektor Delegatury w Częstochowie.

Dyplom dla Marcina Janowskiego, który uzyskał najwyższą średnią w I Liceum Ogólnokształcącym odebrała wychowawczyni p. Beata Pluta.
Wśród zaproszonych gości byli również Dyrektorzy szkół, nauczyciele, rodzice oraz stypendyści.
Kinga wraz z mamą oraz wychowawczynią p. Marzeną Bąk wzięła udział w tej uroczystości.

Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.