PIELGRZYMKA BIEGOWA GRODZISKO - JASNA GÓRA - GRODZISKO już przeszła do historii. Jak mówią uczestnicy „było bardzo towarzysko, sympatycznie i wesoło chociaż dystans prawie 30 km dał się troszkę we znaki”. Dziękujemy za udział i reprezentowanie naszej szkoły p. Michałowi Kalke i licznym absolwentom ZS Nr1.

Mamy nadzieję że pielgrzymka biegowa łącząca w sobie wymiar duchowy i sportowy na stałe wpisze się w kalendarium imprez biegowych naszego powiatu.Pozdrawiam organizatora i wszystkich uczestników pielgrzymki biegowej – koordynator klas mundurowych – Anita Ziomko-Nowak.

A wszystkich zainteresowanych bieganiem którzy przegapili to wydarzenie zapraszamy do reprezentowania naszej szkoły już za tydzień, 15. 09.2019r. w XVII Ogólnopolskim Biegu Ulicznym Szlakiem Jana Długosza.