Powoli staje się tradycją, że TM inauguruje sezon szkolnych spływów kajakowych. Tak też będzie i w tym roku.

Już w nadchodzącym tygodniu ruszamy na wodę z IV TM i II TM b. Chęć udziału zgłosiły też inne klasy. Cieszy nas ogromnie, że rośnie liczba pasjonatów tej wspaniałej formy spędzania czasu. ZAPRASZAMY chętnych z pozostałych klas do wzięcia udziału w tym jakże ciekawym wydarzeniu! Należy się jednak spieszyć ze zgłoszeniami, gdyż czas jak i liczba spływów jest ograniczona - a dlaczego? Już wyjaśniamy.
Na wodę możemy zabrać jednorazowo tylko ośmioosobowe grupy uczniów - ogranicza nas liczba miejsc w kajakach. Pogoda nie pozwala na zbytnie rozciąganie w czasie terminów spływu, za chwilę będzie zimno, a wtedy ochotę na spływ mają tylko klasy mundurowe ;).

Zainteresowanych prosimy dobrać się w 8 osobowe grupy i zapraszamy do opiekunów spływów - nauczycieli Mariusza Nici i Grzegorza Biernackiego.
Jak było w latach ubiegłych, przypominamy w telegraficznym skrócie, na filmie - w załączeniu. Co przyniesie rok bieżący ... okaże się niebawem!