logo SZ NR 1 w Kłobucku

Info

15 MARCA 2024 r. - Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku

 

Informujemy, że rozpoczynamy nabór uczestników majowego wyjazdu na staże zawodowe do Francji. Tym razem zaproszenie do udziału w projekcie „Europejska mobilność drogą do sukcesu zawodowego” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, kierujemy do uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych (II, III i IV klasa).

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe u boku francuskich szefów kuchni, poznać kulturę Francji, w lepszym stopniu opanować język francuski oraz przeżyć niezwykłą przygodę.
Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Rekrutacji (załącznik) i zgłoszenie chęci udziału w projekcie do koordynatorki Olgi Biernackiej poprzez złożenie wypełnionego Formularza Zgłoszeniowego i pozostałych dokumentów (wszystkie informacje w Regulaminie) do dnia 25.012019 r. Formularz do pobrania również u p. Olgi Biernackiej lub p. Kamili Bogacz-Bugaj. Czekamy także na wszelkie pytania i wątpliwości z Waszej strony

Kontrola pojazdów

skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 16:00
sob. - 7:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej

jbr